Nagy Zoltán beszélgetései (32)

Kommentált beszélgetések (30) Válaszok Utolsó aktivitás

"Sziasztok! Napfényes tavaszt! Kinek hogy állnak a gyógy/fűszernövényei? Nálunk a ker…"

Nagy Zoltán Ápr 6, 2011 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia Balázs!Milyen magokat kaptál?"

Nagy Zoltán Márc 9, 2011 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia, nem tudom, hogy lesz-e a közös rendelésből valami, mert nagyon nagy a csend, d…"

Nagy Zoltán Jan 19, 2011 választ adott KÖZÖS RENDELÉS 2011/1 részére

1 Jan 19, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia, valamit elgépeltél a címben, mert visszapattant a levél. Z."

Nagy Zoltán Jan 11, 2011 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia! Elküldhetem, de szerintem korábban már megtettem és nem is válaszoltál rá. Ha…"

Nagy Zoltán Jan 11, 2011 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Sziasztok! Ha a kedves társasgból ha valaki szeretne gyógy-, fűszer- és festőnövény…"

Nagy Zoltán Dec 3, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia Balázs! Módosítanám a listának nem minősíthető megrendelésemet íly módon: Sal…"

Nagy Zoltán Szept 30, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Rendben, Z."

Nagy Zoltán Szept 15, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Okés, jegyeztem,. P. ruffles bazsám már régóta van (tudod bazsa "szakos" vagyok :) )…"

Nagy Zoltán Szept 15, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia Balázs! A Richterses kérdésedre itt válaszolok, ez a forum is mozduljon kicsit.…"

Nagy Zoltán Szept 15, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek