Bihari Balázs beszélgetései (83)

Kommentált beszélgetések (79) Válaszok Utolsó aktivitás

"Nekem van kiwano magom :) és armenian yard long uborka magom is :). Tőlem is lehet k…"

Bihari Balázs Nov 9, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Nem írta, mi van benne. Sajna csak akkor fogom megtudni, amikor ideér :S :)"

Bihari Balázs Okt 31, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"csak annyi h kifizettem :)"

Bihari Balázs Okt 30, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Okéoké, csak nem akartam a rábólintásod nélkül :) mégiscsak pézről van szó"

Bihari Balázs Okt 26, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Ezt a levelet kaptam meg végre ma: Dear Mr. Bihari, sorry for the delay, but here I…"

Bihari Balázs Okt 25, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Hétfőn leveleztünk, azt írta a csaj, hogy legyek még egy kicsit türelemmel, küldi a…"

Bihari Balázs Okt 20, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Lol basszus :D bocs, teljesen lemaradtam a legutóbbi hozzászólásodról. a Jobbulásosa…"

Bihari Balázs Okt 9, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Sziasztok! Bocsi, hogy kicsit eltűntem, csak épp influenciáskodok :). De a jövő hét…"

Bihari Balázs Szept 30, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Majd akkor gyúrok padlizsánra :D meg majd még kitaláljuk. Köszi előre is !"

Bihari Balázs Szept 15, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szerintem ne szabadkozz, tavaly én is rendeltem futó sarkantyúkát, és nem is bántam…"

Bihari Balázs Szept 15, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek