Bihari Balázs beszélgetései (83)

Kommentált beszélgetések (79) Válaszok Utolsó aktivitás

"A díszuborkád az milyen fajta? Én azt tapasztalom, hogy a zöldségmagok nem túl kelen…"

Bihari Balázs Szept 10, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Szia Zoli ! :) Nem is tudom, minek szurkoljak, hogy eljusson-e a Richtershez, vagy…"

Bihari Balázs Szept 10, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Zoli, idén tervezel rendelést a Richterstől? Mert majd szívesen csatlakoznék megint.…"

Bihari Balázs Szept 10, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Láttam a Vaterán a dolgaidat, Kriszta :). Fix árnál mennyire működik a dolog? Vásáro…"

Bihari Balázs Szept 10, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"A passiflorák ide is tartoznak, meg az egzotikus gyümölcsösbe is szerintem :). A cae…"

Bihari Balázs Szept 8, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Tényleg, Zoli, az iráni bazsalikomokból mi lett? Amit tőled kaptam, a fodros levelű…"

Bihari Balázs Szept 6, 2010 választ adott Fűszer- és gyógynövények nevelése, felhasználása, csereberéje részére

32 Ápr 6, 2011
Nagy Zoltán válaszolt

"Szia Zoli! Sok fajta mag viszont nem drága, és nagy mennyiségben van. Elsősorban ne…"

Bihari Balázs Szept 6, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

":) nem is tudtam, hogy papírod is van róla :)"

Bihari Balázs Szept 6, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Azóta kiderült, hogy Gabilla is istennő :) ő is vállalt topikot :) "

Bihari Balázs Szept 5, 2010 választ adott EGZOTIKUS GYÜMÖLCS KLUB részére

84 Jan 20, 2012
Oláh Györgyné válaszolt

"Szabad a poszt, akár mindkettő. De szerintem tényleg külön topikjuk legyen, úgy köve…"

Bihari Balázs Szept 5, 2010 választ adott EGZOTIKUS GYÜMÖLCS KLUB részére

84 Jan 20, 2012
Oláh Györgyné válaszolt

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek