A NING változásai miatt megszűnt Kluboldal új találkozóhelye ez a fórum. Használjuk egészséggel!

Megtekintések: 1180

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Láttam és szerintem nagyon jó ötlet.
Mióta megváltozott a honlap külseje, valahogy eltűntek az emberek. Tisztelet a kivételnek. Igaz, hogy a régi honlap mutatósabb volt, többet tudott, de nem is került senkinek semmibe. Most, hogy fizetős lett a Ning, még annak is örülhetünk, hogy vállaltátok a költségeket és nem hagytátok a honlapot veszni.
Mondjuk már előtte se voltak sokan sajna :S
Ez igaz.... de, a gazlapon sem 2 nap alatt lettek annyian, mint amennyien vannak.
... és az egzotikus gyümölcsök, szerintem egy kisebb réteget érdekel, mint a mindenféle növényke.
Itt is lenne más lehetőség is, csak nem nagyon van gazdája.
Üdv a csípős hajnalon. Kénytelen voltam az éjjel bevonulni a teraszról, mert már fázott a takaróm.

Milyen lehetőségre gondolsz, Balázs, aminek nincs gazdája?
Az, hogy max azok a topikok mennek, amik engem érdekelnek :). Pl lehetne nyitni egy gyógynövényes szekciót, vagy dísznövényeset, fűszereset, stb, de azokhoz se energiám, se affinitásom. Ha pl. Neked lenne kedved a gyógynövényest megtölteni tartalommal, tök jó lenne, és akkor nem csak egy lábon, az egzotikus gyümölcsök lábán állna a közösség. Vagy pl. Kriszta bevállalhatna valami jó kis virágos részt, ami érdekli :).

Temesvári Gabilla mondta:
Üdv a csípős hajnalon. Kénytelen voltam az éjjel bevonulni a teraszról, mert már fázott a takaróm.

Milyen lehetőségre gondolsz, Balázs, aminek nincs gazdája?
Háttö... (magamra) vettem a célzást kedves kolléga, igyekszem kicsit jobban idetenni magam. Tegnap már elkezdtem és folytatom is hamar...:) Ja, és hogy ne legyek teljesen off: nálam még mindig életben van pár licsi ha érdekel. Valahogyan biztos meg tudjuk oldani, hogy eljusson hozzád. Igaz nem festenek túl jól de egy kis odafigyeléssel megérhetik a tavaszt.:P
Wacs, akkor inkább tavasszal :) a teleltetés a nagy kihívás a licsivel, de thx. Majd keresünk valamit, amivel viszonzom :) És szavadon foglak, mint szerkesztőtársamat :)
Bihari Balázs mondta:
Pl lehetne nyitni egy gyógynövényes szekciót, vagy dísznövényeset, fűszereset, stb, de azokhoz se energiám, se affinitásom. Kriszta bevállalhatna valami jó kis virágos részt, ami érdekli :).


Én is értem a célzás ; Virágos topic bevállalva. ;-)))
A következő héten összehozok nektek valamit + teszek fel képeket is.
Mindig tudtam, Kriszti, hogy istennő vagy :)
Gyógynövény-fűszer vállalva, ha még szabad a poszt. Külön is lehet, bár összeér a téma. Nem veszünk össze.
Na, attól távol állok, de örülök, hogy örülsz neki:-)))

Bihari Balázs mondta:
Mindig tudtam, Kriszti, hogy istennő vagy :)

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek