Közkívánatra ismét egy közös rendelési kört futunk. Akit érdekel, az nézzen szét a http://www.exot-nutz-zier.de/ oldalon, mert onnan szeretnénk néhány magot hozatni. A rendelhető magokat az alsó ABC sorban találhatjátok, aki nem tudna németül (én sem :) ), a samenliste lenne, ahonnan jöhetnek a magvak. Mag = korn, ja, és ahol azt látjátok a darabszám mellet, hogy Port., az azt jelenti, olyan apró a mag, hogy nem számolják, hanem egy adagot küldenek.
Ami fontos:
Kérlek, jelezd kommentben, ha szeretnél rendelni.
A listát, hogy miket szeretnél, 2010. 09. 13-áig kell elküldened nekem. Az is legyen benne, hogy hány mag kellene (sok esetben nagyobb kiszerelések is vannak).
2010. 09.17-ig pontosítom és összefésülöm. A akkor fogom kb megrendelni is, és megküldeni, hogy ki mekkora összeg kifizetésére számítson.
HA SOK EMBER RENDEL, lehet, hogy szükség lesz előre utalásra, majd meglátjuk.
JÓ NÉZELŐDÉST? SOK IZGALMAS GAZ VAN!

Megtekintések: 725

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

kacskacs :D akkor holnap átfésülöm. Neked van olyan, amiből a nagyobb adag nem túl drága? Hátha engem is érdekel.
Nem tudom.
Van olyan, amiből nincs is nagyobb adag.
A listám még nem teljes, de mindjárt beteszem, hogy meg tudd nézni.
Látod, milyen jó, ha valaki elkezd licitálni a termékeidre;-D
Igen-igen, hálás is vagyok :D
Egyébként a teszveszen nem tudom mi van, de az nem annyira megy eddig :D Neked ott mik a tapasztalataid?
Magnolia macrophylla 4,00
Quararibea obliquifolia 3,80
Thevetia thevetioides 5,00
Hibiscus mutabilis 'Double' 2,50
Hibiscus mutabilis 2,30
Aristolochia grandiflora 2,50
Aristolochia gigantea 3,50
Davidia involucrata 3,00
Delonix decaryi 3,00
Delonix regia 'Flava' 3,00
Delonix regia 'orange'* 2,50
Akebia quinata 2,50
Akebia trifoliata 2,50
Kigelia africana 2.50
Couroupita guianensis 4.50
Calliandra emarginata 2,60
Calliandra brevipes 2,60
Calliandra haematocephala alba 3,00
Calliandra parvifolia 2,30
Szia Balázs!
Szerinted kb. mennyi lesz a rendelés egy főre jutó rezsije? Kicsit "aggaszt", hogy több lesz mint a két magom ára.
Sajna van egy "rossz" hírem is, megkaptam a magokat a Richterstől...
Persze most amúgy sem lenne még érdemes rendelni, mert nagyon erős a dollár, másrészt december közepe táján szokták feltenni az az évi újdonságokat, szerintem azt is érdemes megvárni. Ha adódik vmi érdekes, lehet, hogy én is elcsábulok.
Bihari Balázs mondta:
:D
Egyébként a teszveszen nem tudom mi van, de az nem annyira megy eddig :D Neked ott mik a tapasztalataid?

Az, hogy nem annyira népszerű. Időnként veszek onnan valamit, ha találok, ami tetszik, de leginkább a V.-án vásárolok.
... és szerintebb abból is előnye származik, hogy ő volt hamarabb a neten.
Zoli: 4,5€ a teljes postaktsg az oldal tanulságai szerint.Tehát ha hárman rendelünk, 1,5€ jut fejenként. De ha meggyőzöd Krisztát :D, várhatunk, míg erősödik a forint :D.
Richterstől miket rendeltél? :) Csak kiváncsiskodom.

Kriszta, akkor lehet, kiköltözök teszveszről, bár hamarosan kiderítem, érdemes e ott kereskedni :D
Szia, ennél a rendelésnél, ez esetben a magam részéről mindegy, mert nekem kicsi a tétel, így ha Őt nem zavarja...
A richterses magokat majd este megírom, mert most nincs időm, 18 tétel...
Szerintem október elejéig várhatunk a rendeléssel (még úgy is nézelődök) , de úgy kellene időzíteni, hogy a fagyok előtt megérkezzenek a magok és ne károsodjanak. Az én kinézett virágaim között van olyan is, amit előcsíráztatva küldenek.
Megvan a listám :-D Este beteszem ide.
Szia Balázs!

Módosítanám a listának nem minősíthető megrendelésemet íly módon:

Salvia leucantha (Mexican bush sage) 20Korn 2.30€
Lepidium meyenii Maca (Peruanischer Ginseng Peruvian Ginseng) 200Korn 2.50€

Köszi,
Z.
Sziasztok!

Bocsi, hogy kicsit eltűntem, csak épp influenciáskodok :). De a jövő héten akkor megejtjük a rendelést, aztán minden kiderül :).

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek