Temesvári Gabilla beszélgetései (67)

Kommentált beszélgetések (62) Válaszok Utolsó aktivitás

"Igen, köszi, ezt már megtaláltam, és ez indított a keresésére. Tetszik az "egyadagos…"

Temesvári Gabilla Nov 30, 2010 választ adott ÚJDONSÁGOK KONYHAKERTJE részére

33 Dec 1, 2010
Korbély Géza Ferenc válaszolt

"Szervusztok! Találkoztam valahol az apró termetű "Jack Be Little" sütőtök nevével. I…"

Temesvári Gabilla Nov 29, 2010 választ adott ÚJDONSÁGOK KONYHAKERTJE részére

33 Dec 1, 2010
Korbély Géza Ferenc válaszolt

"Köszi, de már esemény utáni, rendeltem a Bakertől. Sajnálom, ha rosszízű, mert szétn…"

Temesvári Gabilla Nov 9, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Ismeritek a banánuborkát? Van-e valakinek magja? Kiwano - Tüskés uborka mag rendelhe…"

Temesvári Gabilla Nov 8, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Csak részleges képem van, azt felteszem. "

Temesvári Gabilla Szept 8, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Idén tavasszal ültettem ki, kb. 40 cm-es volt, és csak aug. végén kezdett virágozni.…"

Temesvári Gabilla Szept 8, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Köszönöm Kriszta! Bevállalom a kinn-tartást, remélem, hogy kihajt. Azt olvastam, hog…"

Temesvári Gabilla Szept 8, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Köszönöm Balázs! Még nem hiszem hogy rendelek veletek, nincs elég belső terem a mago…"

Temesvári Gabilla Szept 8, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Kriszta! A passiflórák is "hozzád tartoznak"? Mert ugyebár dísznövények, de hasznosa…"

Temesvári Gabilla Szept 8, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Kedves Kriszta! Úgy gondolom, hogy valódi líciumom van, mert került a kertembe régeb…"

Temesvári Gabilla Szept 5, 2010 választ adott ÚJDONSÁGOK KONYHAKERTJE részére

33 Dec 1, 2010
Korbély Géza Ferenc válaszolt

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek