Bihari Balázs beszélgetései (83)

Kommentált beszélgetések (79) Válaszok Utolsó aktivitás

"Zoli: 4,5€ a teljes postaktsg az oldal tanulságai szerint.Tehát ha hárman rendelünk,…"

Bihari Balázs Szept 15, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Igen-igen, hálás is vagyok :D Egyébként a teszveszen nem tudom mi van, de az nem ann…"

Bihari Balázs Szept 14, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"kacskacs :D akkor holnap átfésülöm. Neked van olyan, amiből a nagyobb adag nem túl d…"

Bihari Balázs Szept 14, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Amiket én válogattam összve, abban nincs, amihez csatlakoznál?"

Bihari Balázs Szept 14, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Oké :) kiváncsian várom az eredményt!"

Bihari Balázs Szept 13, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Szia Zoli! Lesz rendelés, de egyenlőre a selejtezés fázisában tartok :). Kriszta ak…"

Bihari Balázs Szept 13, 2010 választ adott KÖZÖS RENDELÉS - Exotische Nutz und Zierpflanzen MAGVAK! részére

47 Nov 9, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Gratula. Az enyémek kb még sehol se tartanak, de behoztam őket én is. "

Bihari Balázs Szept 12, 2010 választ adott ÚJDONSÁGOK KONYHAKERTJE részére

33 Dec 1, 2010
Korbély Géza Ferenc válaszolt

"Viszont, hogy el ne felejtsem, összeírhatnád, hogy mit küldjek :D"

Bihari Balázs Szept 11, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"Ebben biztos vagyok :) T&M kicsit slendrián ezek szerint :D "

Bihari Balázs Szept 11, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

"De nehogy elnyerd :D anélkül is küldök, Te meg azt küldesz cserébe, amit szeretnél :…"

Bihari Balázs Szept 10, 2010 választ adott DÍSZNÖVÉNYEK - Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet! részére

22 Szept 11, 2010
Bihari Balázs válaszolt

RSS

© 2024   Created by Warson.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek